KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7585587
nr 758 5587
Färgetsning
signerad, -93, Tjurhage, 10/240, motivets mått: 32x37
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 maj 2012
kl 17:49:55
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr